Wybierz i kup swój bilet

DO ZOBACZENIA W 2021 :)

OSTRZEŻENIE! Wchodzisz w strefę zabawy i jesteś w niebezpieczeństwie zakupienia biletu do niezapomnianego weekendu i niesamowitych letnich wspomnień. Once you are in, there is no way out 😀 Zakup swój bilet i skaż siebie na weekend niepowtarzalnej eksplozji energii, niekończącej się zabawy, tańca i muzycznego szaleństwa 😉

Dostępne bilety:

FULL PASS – all access pass, obejmujący cały weekend, wejście na wszystkie festiwalowe warsztaty, imprezy i dodatkowe atrakcje.

Więcej opcji biletów …

PARTY PASS – obejmuje wstęp na wszystkie festiwalowe imprezy: piątek, sobota i niedziela, łącznie z koncertem ……… oficjalnie otwierającym festiwal w piątek i wieczorną Galą Deakocan w sobotę z pokazami zaproszonych gości i atrakcjami w ciągu dnia na plaży.

ONE DAY PASS – Pass tylko na sobotę lub tylko niedzielę- obejmuje wejście na warsztaty, imprezę i dodatkowe atrakcje tylko 1 wybranego dnia.

… BĘDĄ DOSTĘPNE BLIŻEJ daty wydarzenia, w ograniczonym zakresie i do wyczerpania miejsc. NIE MOŻEMY GWARANTOWAĆ ich dostępności w dniu wydarzenia, aby uniknąć rozczarowania prosimy o dokonywanie zakupu biletów z wyprzedzeniem, korzystając z naszych atrakcyjnych ofert.

FULL PASS

FULL WEEKEND PASS

31 lipca- 3 sierpnia 2020, piątek, sobota i niedziela All access pass 😉 obejmujący cały weekend, wejście na wszystkie festiwalowe warsztaty, imprezy i dodatkowe atrakcje. Oferta specjalna dostępna teraz:

€75/ £65/ 315 PLN
przed 01/04/2019
€85/ £75/ 350 PLN
przed 01/05/2019
€90/ £80/ 390 PLN
przed 01/07/2019
€100/£85/430 PLN
po 01/07/2019

NOWE CENY OBOWIĄZUJĄ OD 1 DNIA KALENDARZOWEGO KAŻDEGO MIESIĄCA.

Zniżki grupowe i oferty są dostępne na życzenie, aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami deakocan@gmail.com

WIĘCEJ OPCJI BILETÓW

WEEKEND PARTY PASS
31/07- 03/08/2020

PARTY PASS – obejmuje wstęp na wszystkie festiwalowe imprezy: piątek, sobota i niedziela, łącznie z koncertem Deakocan All Stars oficjalnie otwierającym festiwal w piątek i wieczorną Galą Deakocan w sobotę z pokazami zaproszonych gości i atrakcjami w ciągu dnia przy plaży.

€50/ £45/ 220 PLN

ONE DAY ONLY PASS - SOBOTA
01/08/2020

SATURDAY PASS- obejmuje wejście na warsztaty, imprezę i dodatkowe atrakcje tylko w sobotę.

€55/ £50/ 240 PLN

ONE DAY ONLY PASS - NIEDZIELA
02/08/2020

SUNDAY PASS- obejmuje wejście na warsztaty, imprezę i dodatkowe atrakcje tylko w niedzielę.

€50/ £45/ 220 PLN

Buying tickets

REJESTRACJA i ZAKUP Procedura rezerwacji obejmuje kilka kroków:

  • Proszę uważnie przeczytać warunki korzystania z usługi przed zakupem, ponieważ zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
  • Regulamin dotyczy biletów i uczestnictwa w Deakocan Dance Festival i jest wiążący dla wszystkich uczestników imprezy.
  • Wybierz typ biletu w naszym sklepie internetowym Deakocan i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami
  • Dokonaj płatności
  • Wydrukuj potwierdzenie zamówienia
  • Przedstawiając swój wydrukowany bilet i dowód tożsamości odbierz festiwalową opaskę w biurze festiwalowym @Sheraton Sopot pomiędzy 26-29 lipca 2019

ODSPRZEDAŻ PASSÓW

  • Należy pamiętać, że zakupione bilety nie podlegają zwrotom
  • Jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć w wydarzeniu, możesz odsprzedać swój zakupiony PASS i jego prawa zastrzeżone innej osobie.
  • Imię i nazwisko posiadacza biletu może być zmienione tylko raz i jest oferowane bez dodatkowych kosztów, warunkiem jest aktualizacja i zatwierdzenie zmiany do dnia 07.07.2019. Po tym terminie bez wyjątków zmiany nie są akceptowane.
  • Darmowe PASSy oferowane jako nagrody w konkursach lub jako premia nie mogą być odsprzedawane. Nie można też zmienić imienia posiadacza dla tego rodzaju biletów.

FORMY PŁATNOŚCI

Elektroniczny przelew bankowy

Należy wykonać przelew logując się do swojej bankowości elektronicznej.

Aby uniknąć dodatkowych opłat manipulacyjnych, pobieranych przez PayPal, oraz opłat transakcyjnych można dokonać płatności za pomocą elektronicznego przelewu bankowego, na poniższe konto:

Aneta Kępka

94 1160 2202 0000 0000 4752 27 10

Bank Millennium

W procesie zastosowania tej formy płatności jako nazwę przelewu należy użyć swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia z przesłanego formularza rejestracyjnego (może być znaleziony w e-mailu potwierdzającym rejestracje zakupu) jako odniesienie do potwierdzenia zapłaty.

W razie niejasności napisz do nas na deakocan@gmail.com aby potwierdzić zakup, a my z przyjemnością służymy pomocą by Twój bilet został zatwierdzony i dostarczony do Ciebie.

Płatność on-line za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayPal.

Bezpieczny i łatwy sposób na płatności online bez ujawniania danych karty. Nie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem systemu PayPal można dokonać płatności jako gość usługi płatności.

Po dokonaniu płatności automatycznie otrzymasz potwierdzenie zapłaty i zakupiony eBilet na swój podany adres e-mail.

Płatność kartą płatniczą:

Można dokonać płatności za pomocą kart płatniczych, za pośrednictwem systemu PayPal. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem PayPal, możesz dokonać zakupu jako gość używając karty płatniczej lub możesz założyć konto na stronie PayPal.

Konto PayPal

Wybierając metodę płatności przez PayPal na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany do systemu PayPal, gdzie należy zalogować się do swojego konta PayPal, a następnie potwierdzić płatność.

Międzynarodowy przelew bankowy

Proszę skontaktować się z nami pod adresem deakocan@gmail.com aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje dotyczące danych do przelewu międzynarodowego.

Osobiście

Można również kupić bilety bezpośrednio u nas na dowolnych wydarzeniach, w których uczestniczymy lub na naszych regularnych zajęciach.

Na drzwiach

Będzie również okazją do zakupu biletów na drzwiach, w dniu imprezy. Płatności będą możliwe tylko w gotówce i do wyczerpania miejsc. Aby uniknąć rozczarowania prosimy o wcześniejsze rezerwacje.

Newsletter

Follow Us